224,400 €
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
224,400 € (2,097 €/m²)
107 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 107m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična lokacija idealna je za porodičan život, na svega 400m od škole i vrtića, dok se autobusko stajalište nalazi na samo 100m.
Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Dnevni deo je organizovan kao open space koncept i obuhvata kuhinju, kuhinjsku ostavu, trpezariju i dnevni boravak. Spavaći deo čine tri komforne spavaće sobe, što ovu nekretninu svrstava u četvorosoban stan idealan za porodicu.
Nekretnina poseduje odvojeno kupatilo i toalet, kao i prostran hodnik. Izlaz na terasu je omogućen iz dnevne i jedne spavaće sobe. Terasa je prostrana i pruža prelep pogled.
Stan je trostrano orijentisan, sa velikim staklenim površinama i visinom plafona od 288 cm, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.
Dodatna pogodnost je GRATIS parking u dvorištu objekta, koje je obezbeđeno kapijom na daljinsko upravljanje, kao i dodatni parking prostor za goste ispred objekta.
Uz stan se dobija i na korišćenje ravan krova površine oko 100m², sa kog se pruža spektakularan pogled na Frušku Goru i panoramu grada.
Objekat je u izgradnji i gradi kvalitetnim i modernim materijalima:
Rehau antracit PVC stolarija, sedmokomorna sa troslojnim staklom (4 godišnja doba)
Elektro podizači roletni