99,348 €
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
99,348 € (2,258 €/m²)
44 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno mesto za odlaganje stvari. Prodaje se sa svim nameštajem i tehnikom. Kuća je smeštena u mirnoj ulici.

Važno je naglasiti - po dokumentima je u pitanju poseban stan, a ne udeo u kući.

Agencijska provizija računaće se po opštim uslovima poslovanja.
Vaše Kompas nekretnine - pouzdani partner pri kupovini nekretnina.

Real estate details

Ad ID
539326
Published
29.03.2026
Updated
29.03.2026
Property Type

Apartment

Area

44m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2257.91 €

Down payment 19,870 €

Monthly installment
482 €

240 total installments

Loan amount
79,478 €
Down payment
19,870 €
Total interest
36,111 €
Total payment
115,590 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 18.93% lower than the average price of a two bedroom apartment in Telep

Average price: 2785.29 €/m²

This property is 7.17% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Telep

Average size: 47 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

44m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 room 0 39