255,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
255,000 € (3,542 €/m²)
72 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 72m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije

Kej, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju odličan trosoban stan površine 72m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Beogradski kej.

Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Idealan je kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad.

Struktura stana:

prostrana dnevna soba
odvojena kuhinja
dve spavaće sobe
1 kupatilo
1 toalet
dve ostave
terasa
2 francuska balkona

Dodatne prednosti:

centralno grejanje
odlična lokacija u blizini centra, keja i svih bitnih sadržaja
svetao i funkcionalan prostor

Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji, stan je odlična prilika kako za život, tako i za izdavanje stanova, što ga čini sigurnom investicijom na tržištu nekretnina.

Ukoliko tražite prodaju stanova, trosoban stan na dobroj lokaciji ili investiciju u nekretnine u Novom Sadu, ova nekretnina predstavlja pravi izbor.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
539310
Published
29.03.2026
Updated
29.03.2026
Property Type

Apartment

Area

72m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3541.67 €

Down payment 51,000 €

Monthly installment
1,236 €

240 total installments

Loan amount
204,000 €
Down payment
51,000 €
Total interest
92,688 €
Total payment
296,688 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Kej
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 31.78% higher than the average price of a three bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 2687.57 €/m²

This property is 3.06% larger then the average size of a three bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 70 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Kej

Area

72m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Kej

Sale, three bedroom apartment, 71m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije

257,500 €