279,265 €
  • Sale, one bedroom apartment, 91m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 91m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 91m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 91m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
279,265 € (3,069 €/m²)
91 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 91m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Ramonda Residence

Ramonda Residence je moderan stambeno‑poslovni objekat na Somborskom bulevaru, projektovan kao nova generacija urbanog stanovanja sa arhitekturom inspirisanom prirodnim, skulpturalnim linijama i fokusom na dugotrajnost, funkcionalnost i visok kvalitet izvedbe.

Lokacija i okolina

Objekat se nalazi u delu Severnog Telepa, jedne od najperspektivnijih i najtraženijih zona Novog Sada. Mirno porodično okruženje kombinuje se sa odličnom povezanosti zahvaljujući blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoške ulice. U neposrednoj blizini su škole, zdravstvene ustanove, prodavnice, restorani i druge usluge, što lokaciju čini pogodnom za porodičan život i atraktivnom za investitore.

O stanu

U ponudi je četvorosoban stan broj 2 na 1. spratu zgrade od 8 spratova, sa projektovanom površinom 91.29 m². Stan se izdvaja fenomenalnim rasporedom — promišljenim planom koji eliminiše izgubljene kvadrate, jasno odvaja dnevni i noćni deo i omogućava obilje prirodne svetlosti. Idealno za porodičan život, ali i kao sigurna investicija u rastućem delu grada.

Karakteristike

• Površina: 91.29 m²

  • Tip: četvorosoban (prostran dnevni boravak i više spavaćih soba)

  • Spratnost: 1. sprat u zgradi sa 8 spratova

  • Raspored: fenomenalan, funkcionalan, bez izgubljenih kvadrata

  • Grejanje: gasno, sa kalorimetrima za preciznu kontrolu potrošnje