146,340 €
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
146,340 € (2,927 €/m²)
50 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 50m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Ramonda Residence — moderan dvosoban stan

Ramonda Residence je savremen stambeno‑poslovni objekat na Somborskom bulevaru, zamišljen kao nova generacija gradskog stanovanja. Arhitektura crpi inspiraciju iz prirodnih, skulpturalnih formi, sa akcentom na dugotrajnost, funkcionalnost i visok nivo izvedbe.

Lokacija i okolina

Smešten u delu Severnog Telepa, objekat nudi mirnu porodičnu atmosferu uz odličnu povezanost zahvaljujući blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoške ulice. U neposrednoj blizini nalaze se škole, zdravstvene ustanove, prodavnice, restorani i druge usluge, što ovu lokaciju čini pogodnom za porodičan život i privlačnom za investitore.

O stanu

U ponudi je dvosoban stan broj 7 na 1. spratu zgrade sa 8 spratova, sa projektovanom površinom 50.27 m². Stan se izdvaja promišljenim rasporedom bez izgubljenih kvadrata, jasnim odvajanjem dnevnog i noćnog dela i obiljem prirodne svetlosti. Pogodan je za udoban svakodnevni život, ali i kao atraktivna investicija u perspektivnom delu grada.

Karakteristike stana

• Površina: 50.27 m²

  • Spratnost: 1. sprat u zgradi sa 8 spratova

  • Raspored: funkcionalan, bez izgubljenih kvadrata

  • Grejanje: gasno, sa kalorimetrima za preciznu kontrolu potrošnje

  • Završna obrada: kvalitetna stolarija i pažljivo odabrani materijali

Opremljenost objekta