165,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
165,000 € (4,459 €/m²)
37 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 37m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se luksuzan 2.0 stan – 37 m², kompletno namešten sa parking mestom. Stan se nalazi u novom i kvalitetnom kompleksu sa obezbeđenjem 24h i video nadzorom. Kvalitetna gradnja: sigurnosna ulazna vrata , pod u dnevnoj sobi i kuhinji italijanske pločice prve klase, u spavaćoj sobi prvoklasan parket, medijapan sobna vrata, spoljna stolarija pvc.
Raspored i oprema:
• Ulazni deo sa cipelarnikom i ugradnim ormarom rađenim po meri
• Dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu
• Spavaća soba sa francuskim ležajem
• Kupatilo sa tuš kabinom
• Kuhinja kompletno opremljena: ugradni frižider, rerna, šporet, mašina za sudove, aspirator, mali šank .
Stan bez ulaganja, spreman za useljenje.
Dodatno:
• Garažno mesto 15 m² sa direktnim pristupom liftom
Lokacija:
U neposrednoj blizini zgrade nalazi se sav sadržaj neophodan za udoban i kvalitetan život (prodavnice, škole, vrtići, javni prevoz). Stan je takođe u blizini Doma zdravlja „Zmaj Ognjena Vuka.
Uknjizen 1/1 bez tereta .

Real estate details

Ad ID
535387
Published
19.03.2026
Updated
25.04.2026
Property Type

Apartment

Area

37m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

8. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4459.46 €

Down payment 33,000 €

Monthly installment
800 €

240 total installments

Loan amount
132,000 €
Down payment
33,000 €
Total interest
59,975 €
Total payment
191,975 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Rotkvarija

Rotkvarija
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 48.84% higher than the average price of a two bedroom apartment in Rotkvarija

Average price: 2996.17 €/m²

This property is 29.22% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Rotkvarija

Average size: 52 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

SERBES DOO NOVI SAD

Registration number

674

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija

Area

37m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

SERBES DOO NOVI SAD

Similiar Properties

Stan in Rotkvarija

Sale, one bedroom apartment, 38m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

137,000 €

Rotkvarija

1 room 0 38