235,800 €
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
235,800 € (3,023 €/m²)
78 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 78m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

U ponudi je kvalitetan i kompletno opremljen četvorosoban stan površine 78m², smešten u ulici Patrijarha Čarnojevića. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata, što pruža dodatni mir i privatnost.

Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta, ostave i dve terase.

Enterijer je moderno uređen sa spuštenim plafonima i LED rasvetom, dok su u celom stanu postavljene granitne keramičke pločice. Grejanje je podno na gas sa kalorimetrom, što omogućava merenje potrošnje i veću energetsku efikasnost.

Stan se prodaje kompletno namešten, sa svim ugradnim elementima, kuhinjom i tehnikom – sve što se nalazi u stanu uključeno je u cenu.

Osnovne karakteristike:

Površina: 78m²
Struktura: četvorosoban stan
Sprat: 2 od 3

Stan se prodaje potpuno namešten
Postoji mogućnost kupovine dodatnih prostora:

Parking mesto u dvorištu kompleksa (kapija na daljinski) – 10.000€
Garažno mesto u suterenu objekta (22m²) – 29.000€