125,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
125,000 € (2,841 €/m²)
44 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Dvosoban 44m Rumenački put SQUARE GARDEN uknjizen namesten
Lokacija: Avijacija (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Ulica i broj: Rumenački put
Sobnost: Dvosoban
Kvadratura: 44m2
Stanje objekta: Novogradnja
Grejanje: Gas
Nivo u zgradi: 3. sprat
Dodatne informacije
Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima

Tekst oglasa
Oglasavamo prodaju...

Dvosoban stan 44m u Novom Sadu, Rumenački put u kompleksu SQUARE GARDEN na III spratu u zgradi sa liftom. Stan je potpuno nov, neuseljavan. Odličan raspored, veća dnevna soba sa šank odvojenom kuhinjom, velika terasa, odvojena spavaca soba, kupatilo. Grejanje na gas sa kalorimetrima (plaćanje po potrošnji).

Cena 125,000€ +3% agencijske provizije. Prodaje se komplet namesten

Za više detalja i prezentaciju pozovite agenta 06*/****-***, 06*/****-***

EKSKLUZIVNA PRODAJA...

Bombyx Reg 217

Real estate details

Ad ID
533923
Published
15.03.2026
Updated
09.05.2026
Property Type

Apartment

Area

44m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2840.91 €

Down payment 25,000 €

Monthly installment
606 €

240 total installments

Loan amount
100,000 €
Down payment
25,000 €
Total interest
45,435 €
Total payment
145,435 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Avijatičarsko naselje

Avijatičarsko naselje
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 2.38% lower than the average price of a two bedroom apartment in Avijatičarsko naselje

Average price: 2910.15 €/m²

This property is 1.92% larger then the average size of a two bedroom apartment in Avijatičarsko naselje

Average size: 43 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje

Area

44m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Bombyx Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Avijatičarsko naselje

Sale, apartment, 19m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije