255,400 €
  • Sale, four bedroom apartment, 106m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 106m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 106m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 106m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
255,400 € (2,409 €/m²)
106 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 106m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

- Direktna prodaja od investitora -
- Neto površina stana 106.38m2 -
- Rok završetka radova 01.12.2026. godine -
- Ulazni hodnik, 2 kupatila, 3 spavaće sobe, vešeranica, garderober, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa
- Uz stan se dobija cca 106m2 krovna terasa gratis
- U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine -
- Mogućnost kupovine garažnih mesta -

O lokaciji:
U ovom delu grada nalaze se železnička i autobuska stanica, tržni centar BIG, a ako se odlučite za vožnju automobilom, za samo nekoliko minuta stižete u centar grada.

O projektu:
Zgrada je projektovana tako da pruži komfor i udobnost, ne samo kroz prostrane stambene jedinice, već i kroz široke hodnike i prostrane terase. Struktura stanova obuhvata kvadrature od 27 m² do 117 m². Prizemlje i tri sprata zgrade sadržaće ukupno 41 stambenu jedinicu, 34 garažna mesta (podzemna garaža) i 10 parking mesta u dvorištu.

Za sve dodatne informacije, obratite se na ili *****. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Alekse Šantića 64, Novi Sad.

Real estate details

Ad ID
531368
Published
08.03.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

106m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2409.43 €

Down payment 51,080 €

Monthly installment
1,238 €

240 total installments

Loan amount
204,320 €
Down payment
51,080 €
Total interest
92,833 €
Total payment
297,153 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Salajka

Salajka
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 22.14% lower than the average price of a four bedroom apartment in Salajka

Average price: 3094.74 €/m²

This property is 12.17% larger then the average size of a four bedroom apartment in Salajka

Average size: 95 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Area

106m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Parking garaža in Salajka

Sale, parking/garage, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13