92,180 €
92,180 € (2,305 €/m²)
40 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 40m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu kvalitetnog stana po povoljnoj ceni, kako za život tako i kao investiciju u okviru ponude prodaja stanova Novi Sad.

Objekat se gradi po savremenim standardima gradnje, sa pažljivo planiranim rasporedom stanova i kvalitetnim materijalima koji garantuju dugotrajnost i udobnost stanovanja.

Prednosti nekretnine:

novogradnja

mirna i porodična lokacija

kvalitetna gradnja

odlična povezanost sa ostatkom grada

U cenu stana je uračunato jedno parking mesto, dok postoji mogućnost kupovine dodatnog parking mesta po ceni od 4.000 €.

Planirani rok završetka radova je jun 2026. godine.

Kupovina nekretnine je moguća i putem stambenog kredita, uz minimalno učešće u iznosu od 30.000 €.

Lokacija je veoma pogodna za život jer se u blizini nalaze:

dom zdravlja

škole i vrtići

prodavnice i marketi

autobusko stajalište

parkovi i zelene površine

Zahvaljujući razvoju ovog dela grada, nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
530995