180,830 €
  • Sale, three bedroom apartment, 57m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 57m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
180,830 € (3,172 €/m²)
57 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 57m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

NOV, MODERAN STAN-ROTKVARIJA– 57 m², 3.0, PRVI SPRAT

*Lokacija – Rotkvarija- Novi Sad

*Stan se nalazi u strožem centru Novog Sada, u okolini se nalaze svi potrebni sadržaji za svakodnevni život.

*U blizini:
-Autobuska stanica, u blizini sva stajališta gradskog prevoza
-Srednja skola
-Osnovna skola
-Kej
-Parkovi

Rok završetka gradnje, maj 2027.godine

*Ovo je idealna prilika za sve koji traže moderan stan u jednoj od najlepših i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu.

***Agencija Dva zvona 1963***
+06*/****-***

Real estate details

Ad ID
529924
Published
05.03.2026
Updated
12.03.2026
Property Type

Apartment

Area

57m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3172.46 €

Down payment 36,166 €

Monthly installment
877 €

240 total installments

Loan amount
144,664 €
Down payment
36,166 €
Total interest
65,728 €
Total payment
210,392 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 18.04% higher than the average price of a three bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 2687.57 €/m²

This property is 18.41% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 70 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija

Area

57m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Stan in Rotkvarija

Sale, one bedroom apartment, 38m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

137,000 €