350,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 20
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 21
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 22
  • Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad - image 23
350,000 € (2,941 €/m²)
119 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 119m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 119 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade bez lifta (u planu je ugradnja lifta u narednom periodu).

Stan se nalazi na prestižnoj lokaciji – Bulevar Mihajla Pupina, preko puta zgrade Banovina, u samom administrativnom i poslovnom centru grada. Lokacija pruža izuzetnu povezanost sa svim delovima grada, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, fakulteta, prodavnica, restorana i šetališta pored Dunava.

Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina, pri čemu su zamenjene sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije. Posebna prednost je što je tom prilikom zamenjena kompletna vertikala u celoj zgradi, što budućim vlasnicima pruža dodatnu sigurnost i dugoročnu bezbrižnost.

Odlikuje ga odličan raspored prostorija, komforna kvadratura i obilje prirodne svetlosti, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju (poslovni prostor, kancelarije ili izdavanje).
Ugradjen je kotao na struju, i nema stavku informatike koja se plaća tokom cele egodine.

+3% Agencijska provizija

AGENT: Nebojša Tukodi 06*/****-*** broj licence 4290

Nekretnine TUKODI doo
Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817.

Real estate details

Ad ID
526759
Published
25.02.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

119m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor