142,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad - image 18
142,000 € (2,367 €/m²)
60 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 60m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se premijum nov trosoban stan na Mišeluku, na samo par minuta vožnje do Promenade i Merkatora na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na prvom spratu zgrade, sa dva lifta, u novoizgrađenom kompleksu.

Stan je veoma osvetljen, prozračan i ima odličan raspored koji se sastoji od dnevne sobe, kuhinje i trpezarije u open space prostoru, dve komfornije spavaće sobe, većeg kupatila, hodnika i terase. Idealno je mesto za porodičan život i za sve one koje žele novo, udobno, i prilično mirno mesto za život.

Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu.
Useljiv od 01.06.2026.

Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%

Za više informacija i zakazivanje gledanja stana molimo Vas da pozovete 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
525612
Published
21.02.2026
Updated
04.04.2026
Property Type

Apartment

Area

60m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2026

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2366.67 €

Down payment 28,400 €

Monthly installment
688 €

240 total installments

Loan amount
113,600 €
Down payment
28,400 €
Total interest
51,614 €
Total payment
165,214 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

This property's price is 0.25% lower than the average price of a three bedroom apartment in Petrovaradin

Average price: 2372.57 €/m²

This property is 16.46% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Petrovaradin

Average size: 72 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad

Petrovaradin

Area

60m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad

169,950 €

Petrovaradin

3 rooms 0 78
Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad
Zemljište in Vezirac

Sale, land lot, 840m², Vezirac, Petrovaradin

82,400 €

Vezirac

840
Sale, land lot, 840m², Vezirac, Petrovaradin
Stan in Mišeluk

Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin

70,000 €

Mišeluk

1 room 0 31
Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin
Zemljište in Sremska Kamenica

Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

103,000 €

Sremska Kamenica

986
Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Alibegovac

Sale, apartment, 164m², Alibegovac, Petrovaradin

304,000 €

Alibegovac

5 rooms 0 164
Sale, apartment, 164m², Alibegovac, Petrovaradin
Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad

149,300 €

Petrovaradin

3 rooms 0 74
Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad
Stan in Mišeluk

Sale, two bedroom apartment, 60m², Mišeluk, Petrovaradin

146,790 €

Mišeluk

2 rooms 0 60
Sale, two bedroom apartment, 60m², Mišeluk, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

65,000 €

Sremska Kamenica

3 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Sremska Kamenica

Sale, two bedroom apartment, 50m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

110,500 €

Sremska Kamenica

2 rooms 0 50
Kuća in Tatarsko brdo

Sale, house, 230m², Tatarsko brdo, Petrovaradin