200,850 €
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
200,850 € (3,348 €/m²)
60 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 60m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini srednje medicinske škole, osnovne škole i vrtića, ulice Cara Dušana. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, terasa, ostava i kupatilo. Pozicioniran na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Prodaje se sa svim nameštajem i belom tehnikom prikazanim na fotografijama. Mogućnost kupovine garaže površine 18m2. Dvorišno orijentisan. Uknjižen. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
525512
Published
21.02.2026
Updated
21.02.2026
Property Type

Apartment

Area

60m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3347.50 €

Down payment 40,170 €

Monthly installment
974 €

240 total installments

Loan amount
160,680 €
Down payment
40,170 €
Total interest
73,005 €
Total payment
233,685 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 6.16% higher than the average price of a two bedroom apartment in Grbavica

Average price: 3153.19 €/m²

This property is 21.82% larger then the average size of a two bedroom apartment in Grbavica

Average size: 49 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

60m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije