145,310 €
145,310 € (2,549 €/m²)
57 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 57m², Mišeluk, Petrovaradin

Mišeluk, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad - Mišeluk
▪️ Prodaje se dvoiposoban stan površine 57 m².
▪️ Nalazi se na Mišeluku, na trećem spratu u zgradi sa liftom.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika u kom se nalazi mesto za ugradni ormar i cipelarnik, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatila.
▪️ Rok završetka gradnje je mart 2027.
▪️ Cena stana je 145.310 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Za više informacija pozovite.

Real estate details

Ad ID
524324
Published
18.02.2026
Updated
21.02.2026
Property Type

Apartment

Area

57m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2549.30 €

Down payment 29,062 €

Monthly installment
704 €

240 total installments

Loan amount
116,248 €
Down payment
29,062 €
Total interest
52,818 €
Total payment
169,066 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Petrovaradin

Mišeluk
Petrovaradin

This property's price is 2.2% lower than the average price of a two bedroom apartment in Petrovaradin

Average price: 2606.62 €/m²

This property is 15.34% larger then the average size of a two bedroom apartment in Petrovaradin

Average size: 49 m²

Area

57m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Be Safe Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Mišeluk

Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin

70,000 €

Mišeluk

1 room 0 31
Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin
Stan in Mišeluk