130,800 €
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
130,800 € (3,190 €/m²)
41 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 41m2. Stan se nalazi u novijoj zgradi u mirnoj ulici smeštenoj između dve saobraćajnice Kisačka i Temerinska ulica. Stan se prodaje namešten. Svi neophodni sadržaji za život su nadomak stana, škola, vrtić, mnogi marketi kao i ostali sadržaji. Vrhunska komunikacija sa ostalim delovima grada. Ušuškano i mirno mesto za život. Stan je odličan i za izdavanje. Cena stana je sa agencijskom provizijom. Ova nekretnina zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate ovaj stan.

Real estate details

Ad ID
523637
Published
16.02.2026
Updated
10.04.2026
Property Type

Apartment

Area

41m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3190.24 €

Down payment 26,160 €

Monthly installment
634 €

240 total installments

Loan amount
104,640 €
Down payment
26,160 €
Total interest
47,543 €
Total payment
152,183 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Salajka

Salajka
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 4.78% higher than the average price of a two bedroom apartment in Salajka

Average price: 3044.82 €/m²

This property is 19.24% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Salajka

Average size: 51 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Area

41m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Parking garaža in Salajka

Sale, parking/garage, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13