114,240 €
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
114,240 € (2,856 €/m²)
40 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog kompleksa na odličnoj lokaciji, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada.

Ovaj projekat predstavlja idealnu priliku za kupovinu stana u Novom Sadu, kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Lokacija na Telepu nudi mirno okruženje, a u isto vreme brzu i jednostavnu povezanost sa centrom grada, Futoškim putem i Bulevarom Evrope.

Prednosti projekta:

Savremena arhitektura i funkcionalan raspored prostorija

Izbor stanova svih struktura i dupleksa

Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja

Energetski efikasna gradnja i kvalitetni materijali

Mogućnost kupovine garažnog mesta i dodatnog skladišnog prostora

Prodaja stanova Novi Sad – Telep, stanovi u izgradnji, odlična lokacija, duplex stanovi, različite kvadrature i visok kvalitet gradnje – pravi izbor za sigurno ulaganje u budućnost!

cene su sa PDV - om i uracunatom provizijom
skice i slike stanova nisu od ovog objekta vec primeri ,sve ostale slike i skice i informacije mozete dobiti nakon dolaska u agenciju i potpisivanja ugovora .

nekretnine Kompas

Real estate details