214,200 €
214,200 € (3,400 €/m²)
63 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 63m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Property description

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU
LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH
EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA
LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI
MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM
PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA
SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA.
Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce .
Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš.
Dostupna kupovina parking mesta.
Informacije na broj telefona: 06*/****-***.
www-status-nekretnine.com A57-22289.

Real estate details

Ad ID
511547
Published
15.01.2026
Updated
15.01.2026
Property Type

Apartment

Area

63m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3400.00 €

Down payment 42,840 €

Monthly installment
1,038 €

240 total installments

Loan amount
171,360 €
Down payment
42,840 €
Total interest
77,858 €
Total payment
249,218 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Sajmište

Sajmište
Novi Sad

This property's price is 11.18% higher than the average price of a two bedroom apartment in Sajmište

Average price: 3058.09 €/m²

This property is 24.38% larger then the average size of a two bedroom apartment in Sajmište

Average size: 51 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad

Sajmište

Area

63m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

SN

Status Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Sajmište

Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad

185,400 €

Sajmište

3 rooms 0 83
Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište