177,160 €
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
177,160 € (2,953 €/m²)
60 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad - Bulevar Oslobođenja
▪️ Prodaje se dvosoban stan površine 60 m².
▪️ Nalazi se na sedmom spratu od ukupno deset u zgradi sa liftom.
▪️ Stan je svetao, kompletno renoviran, i prodaje se sa kompletnom kuhinjom i najvećim delom nameštaja koji se vidi na fotografijama i video snimku.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika sa ugradnim plakarima i cipelarnicima, prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa prozorom kao prirodnom ventilacijom, spavaćom sobom , terase, kupatila i toaleta.
▪️ Lokacijski se nalazi na jako dobroj poziciji, uvučen od Bulevara Oslobođenja, sa obiljem parking mesta i mogućnošću zakupa garžnih mesta, sa svom neophodnom infrastrukturom u neposrednoj blizini.
▪️ Stan je uknjižen 1/1.
▪️ Cena stana je 177.160 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Za više informacija pozovite.

Real estate details

Ad ID
508475
Published
05.01.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

60m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

7. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2952.67 €

Down payment 35,432 €

Monthly installment
859 €

240 total installments

Loan amount
141,728 €
Down payment
35,432 €
Total interest
64,395 €
Total payment
206,123 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 2.47% higher than the average price of a two bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average price: 2881.47 €/m²

This property is 1.41% larger then the average size of a two bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average size: 59 m²

Area

60m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Be Safe Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Sale, one bedroom apartment, 38m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije