213,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
213,000 € (2,266 €/m²)
94 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 94m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se nov, uknjižen, četvorosoban stan površine 94m2 u novom stambeno-poslovnom kompleksu.
Petii sprat u zgradi sa liftom.
Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila.
Terasa.
Pogled na grad.
U cenu je uračunata agencijska provizija.

Za više informacija možete nas kontaktirati na 06*/****-***, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad

Real estate details

Ad ID
500177
Published
07.12.2025
Updated
06.02.2026
Property Type

Apartment

Area

94m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2265.96 €

Down payment 42,600 €

Monthly installment
1,033 €

240 total installments

Loan amount
170,400 €
Down payment
42,600 €
Total interest
77,422 €
Total payment
247,822 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 34.88% higher than the average price of a four bedroom apartment in Avijatičarsko naselje

Average price: 1679.99 €/m²

This property is 1.11% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Avijatičarsko naselje

Average size: 95 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje

Area

94m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Avijatičarsko naselje

Sale, apartment, 19m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije