315,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
315,000 € (2,739 €/m²)
115 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 115m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara Lazara, osnovne škole, vrtića... Ovaj stambeni prostor karakteriše izuzetan komfor i funkcionalnost, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Centralni deo stana čine svetao dnevni boravak sa trezarijskim delom, kuhinjom i dve manje terase. Spavaći blok je zasebno odvojen hodnikom i čine ga tri spavaće sobe, kupatilo sa ležećom kadom i odvojen toalet. Pozicioniran na VII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Dvostrano orijentisan. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj i tehnika prikazani na fotografijama). Useljiv po dogovoru. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
496092
Published
27.11.2025
Updated
09.04.2026
Property Type

Apartment

Area

115m²

Rooms

3

Bathrooms

2

Floor

7. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2739.13 €

Down payment 63,000 €

Monthly installment
1,527 €

240 total installments

Loan amount
252,000 €
Down payment
63,000 €
Total interest
114,497 €
Total payment
366,497 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 15.62% higher than the average price of a three bedroom apartment in Bulevar Evrope

Average price: 2369.02 €/m²

This property is 44.8% larger then the average size of a three bedroom apartment in Bulevar Evrope

Average size: 79 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope

Area

115m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Bulevar Evrope

Sale, four bedroom apartment, 96m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije