142,320 €
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
142,320 € (3,558 €/m²)
40 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

PODBARA – MODERAN DVOSOBAN STAN 40,52 m²

*Premium kvalitet u srcu grada

*Na prodaju je moderan dvosoban stan površine 40,52 m², smešten u urbanoj zoni Podbare, u blizini svih ključnih sadržaja. Idealan za stanovanje, izdavanje ili kao sigurna investicija.

*Opremanje i kvalitet izrade:

• Smart upravljanje – kontrola klime i funkcija u stanu putem mobilnog telefona

• Aluminijumska stolarija vrhunskog kvaliteta

• Prostor za odmor i opuštanje

*Ovaj stan pruža savremeni komfor, izuzetan kvalitet gradnje i fantastičnu lokaciju u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Idealno za sve koji žele moderan život u blizini centra.

***Agencija Dva zvona 1963***
+06*/****-***

Real estate details

Ad ID
494864
Published
23.11.2025
Updated
05.02.2026
Property Type

Apartment

Area

40m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3558.00 €

Down payment 28,464 €

Monthly installment
690 €

240 total installments

Loan amount
113,856 €
Down payment
28,464 €
Total interest
51,731 €
Total payment
165,587 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 21.17% higher than the average price of a two bedroom apartment in Podbara

Average price: 2936.28 €/m²

This property is 18% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Podbara

Average size: 49 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Area

40m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Stan in Podbara

Sale, three bedroom apartment, 72m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

185,400 €

Podbara

3 rooms 0 72