157,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
157,000 € (2,707 €/m²)
58 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 58m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se dvosoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, Tolstojeva ulica, površine 58m2. Stan se nalazi na trećem spratu (nije poslednji) u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je dvorišno orijentisan. U cenu stana je uključena i pripadajuća garaža u dvorištu zgrade (sa rolo vratima). Stan je u blizini Limanske pijace, osnovne škole, Promenade, Merkatora, fakulteta... Vredno svakog razgledanja.

Uknjiženo 1/1, bez tereta.

U cenu stana je uračunata agencijska provizija.

Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE

Kontakt na telefone 06*/****-*** i 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
493321
Published
19.11.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

58m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2706.90 €

Down payment 31,400 €

Monthly installment
761 €

240 total installments

Loan amount
125,600 €
Down payment
31,400 €
Total interest
57,067 €
Total payment
182,667 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 14.15% lower than the average price of a two bedroom apartment in Grbavica

Average price: 3153.19 €/m²

This property is 17.76% larger then the average size of a two bedroom apartment in Grbavica

Average size: 49 m²

Area

58m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

AN

A Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Grbavica

Sale, two bedroom apartment, 49m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

139,050 €

Grbavica

2 rooms 0 49
Stan in Grbavica

Sale, one bedroom apartment, 35m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

122,500 €

Grbavica

1 room 0 35
Stan in Grbavica

Sale, one bedroom apartment, 32m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

112,160 €

Grbavica

1 room 1 bathroom 32
Stan in Grbavica

Sale, one bedroom apartment, 28m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

100,900 €

Grbavica

1 room 0 28