92,700 €
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad - image 10
92,700 € (4,414 €/m²)
21 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 21m², Stari grad, Novi Sad

Stari grad, Novi Sad Srbija

Property description

ID 282 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju mali Salonski Jednosoban stan na TOP lokaciji u Novom Sadu.

Stan se nalazi u Starom gradu, tik do Dunavskom parka i šetališta na Keju.
Starija zgrada je u pitanju i stan je potpuno renoviran i lux opremljen.

Nalazi se na Visokom prizemlju, gde je u visini prvog sprata, obzirom da su prve etaže u tim zgradama na visini od 3 metra.
Stan je strukturno mali Jednosoban salonac ( visina plafona 3.2 metra) od 21 m2 ( stvarnih ima 25 m2).
Sastoji se od sobe, predsoblja, kupatila i odvojene kuhinje.
Uknjižen redovno 1/1 na prodavca.

Izuzetna prilika za kupovinu ovakve nekretnine, koja je pogodna za život, zakup, poslovnu kancelariju i sl... Lokacija TOP!

Za više informacija i detalja pozovite nas na:
06*/****-***
Agencija AURORA 369 nekretnine
Registarski broj posrednika 1971.

Real estate details

Ad ID
491992
Published
14.11.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

21m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Year Built

1970

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4414.29 €

Down payment 18,540 €

Monthly installment
449 €

240 total installments

Loan amount
74,160 €
Down payment
18,540 €
Total interest
33,695 €
Total payment
107,855 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of one-bedroom apartments - Novi Sad

Stari grad
Novi Sad

This property's price is 23.65% higher than the average price of a single bedroom apartment in Stari grad

Average price: 3570.00 €/m²

This property is 31.37% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Stari grad

Average size: 31 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Aurora 369 nekretnine

Registration number

-

Location

Novi Sad

Stari grad

Area

21m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

AH

Aurora 369 nekretnine

Similiar Properties

Stan in Stari grad

Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad

84,000 €

Stari grad

0 rooms 0 24
Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad