169,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
169,000 € (3,189 €/m²)
53 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 53m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Dvosoban stan 53m Bul. Oslobođenja
Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Ulica i broj: Bulevar Oslobođenja
Sobnost: Dvosoban
Kvadratura: 53m2
Stanje objekta: Novogradnja
Nivo u zgradi: 4. sprat
Dodatne informacije
Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima

Tekst oglasa
06*/****-***

Oglasavamo prodaju dvosobnog stana 53m u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se nalazi na IV spratu od VII, dvorisno orijentisan, u stanu se nalaze, dvevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaca soba, kupatilo i terasa. Odlican stan na odlicnoj lokaciji,u blizini Futoske pijace, na samo par minuta hoda do centra grada. Uknjizen,useljiv.
Za vise informacija pozivite naseg agenta 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
489327
Published
07.11.2025
Property Type

Apartment

Area

53m²

Rooms

2

Bathrooms

N/A

Floor

4. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3188.68 €

Down payment 33,800 €

Monthly installment
819 €

240 total installments

Loan amount
135,200 €
Down payment
33,800 €
Total interest
61,428 €
Total payment
196,628 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 10.66% higher than the average price of a two bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average price: 2881.47 €/m²

This property is 10.42% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average size: 59 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Area

53m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Bombyx Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Sale, one bedroom apartment, 38m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije