185,400 €
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
185,400 € (2,611 €/m²)
71 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 71m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog troiposobnog stana, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla.
Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpazarijom, kupatilo, hodnik i veliku terasu.
Dvostrano orjentisan.
Stan se nalazi na visokom prizemlju, u kvalitetno zidanoj zgradi.
Nalazi se na dealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.
Grejanje na gas. Postoji mogućnost kupovine garaže i ostave.
Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu.
Za ozbiljne kupce moguć dogovor oko cene.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
486502
Published
30.10.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

71m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

Pr

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2611.27 €

Down payment 37,080 €

Monthly installment
899 €

240 total installments

Loan amount
148,320 €
Down payment
37,080 €
Total interest
67,390 €
Total payment
215,710 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 3.44% lower than the average price of a three bedroom apartment in Telep

Average price: 2704.28 €/m²

This property is 4.13% larger then the average size of a three bedroom apartment in Telep

Average size: 68 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

71m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

154,000 €

Telep

1 room 0 44