169,950 €
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
169,950 € (2,786 €/m²)
61 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 61m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije

Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske i železničke stanice i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. Pozicioniran na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom tehnikom prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
482306
Published
18.10.2025
Updated
25.04.2026
Property Type

Apartment

Area

61m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2786.07 €

Down payment 33,990 €

Monthly installment
824 €

240 total installments

Loan amount
135,960 €
Down payment
33,990 €
Total interest
61,774 €
Total payment
197,734 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Železnička Stanica

Železnička Stanica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 8.27% higher than the average price of a two bedroom apartment in Železnička Stanica

Average price: 2573.33 €/m²

This property is 13.66% larger then the average size of a two bedroom apartment in Železnička Stanica

Average size: 54 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Železnička Stanica

Area

61m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Železnička Stanica

Sale, two bedroom apartment, 41m², Železnička Stanica, Novi Sad Sve Podlokacije