202,400 €
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
202,400 € (2,200 €/m²)
92 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju troiposoban stan 92m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Ćirpanovoj ulici. Strukturu stana čini prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase (na jednu terasu se izlazi iz dnevne sobe, na drugu terasu se izlazi iz spavaće sobe).
Stan je dvorišno orijentisan i u izvornom je stanju. Zauzima površinu celog prvog sprata zbog čega je idealan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor za tihe delatnost (kancelarije, ordinacije, kozmetičke salone…).
Zgrada je na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja neophodnih za život. U dvorištu zgrade postoji određeni broj parking mesta za stanare zgrade.
Na cenu se dodaje posrednička naknada 3%.

Real estate details

Ad ID
478387
Published
08.10.2025
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

92m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2200.00 €

Down payment 40,480 €

Monthly installment
981 €

240 total installments

Loan amount
161,920 €
Down payment
40,480 €
Total interest
73,569 €
Total payment
235,489 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 18.03% lower than the average price of a three bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average price: 2684.03 €/m²

This property is 27.53% larger then the average size of a three bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average size: 72 m²

2,684 €
Average annual price
+6%
Price trend (annually)
218
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

SALGOR NEKRETNINE

Registration number

1639

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Area

92m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

SALGOR NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Bulevar Oslobodjenja