226,600 €
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad - image 12
226,600 € (4,358 €/m²)
52 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 52m², Stari grad, Novi Sad

Stari grad, Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se kompletno lepo namesten stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu!
Idealna pozicija u blizini, keja, fakulteta, tržnog centra, Spensa. . . Stan poseduje, opremljenu kuhinju, ostavu, dnevnu sobu, spavaću sobu, kupatilo , hodnik i terasu koja ima posebno odvojenu ostavu.
Stan se nalazi na prvom spratu i dvorisno je orjentisan. Prestizna lokacija u Novom Sadu!

Cena je 226600 eura sa uračunatom agencijskom provizijom

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-*** ili 06*/****-*** Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
473508
Published
26.09.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

52m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4357.69 €

Down payment 45,320 €

Monthly installment
1,099 €

240 total installments

Loan amount
181,280 €
Down payment
45,320 €
Total interest
82,365 €
Total payment
263,645 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Stari grad

Stari grad
Novi Sad

This property's price is 15.57% higher than the average price of a two bedroom apartment in Stari grad

Average price: 3770.45 €/m²

This property is 0.23% larger then the average size of a two bedroom apartment in Stari grad

Average size: 52 m²

3,770 €
Average annual price
+11%
Price trend (annually)
230
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad

Stari grad

Area

52m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Stari grad

Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad

84,000 €

Stari grad

0 rooms 0 24