82,400 €
  • Sale, one bedroom apartment, 30m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 30m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 30m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 30m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 30m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 30m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
82,400 € (2,747 €/m²)
30 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 30m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije

Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u blizini Satelitske pijace.
Zgrada gleda na Futoski put, uvučena bez buke, okružena zelenilom, besplatan parking.
Uz stan ide podrum i biciklana,
Nalazi se u blizini vrtića, škole, marketa, pošte, sve autobuske linije...
Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu.
Za ozbiljne kupce moguć dogovor oko cene.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
458480
Published
16.08.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

30m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2746.67 €

Down payment 16,480 €

Monthly installment
399 €

240 total installments

Loan amount
65,920 €
Down payment
16,480 €
Total interest
29,951 €
Total payment
95,871 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of one-bedroom apartments - Satelit

Satelit
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 7.72% lower than the average price of a single bedroom apartment in Satelit

Average price: 2976.48 €/m²

This property is 9.77% larger then the average size of a single bedroom apartment in Satelit

Average size: 27 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Satelit

Area

30m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Satelit

Sale, two bedroom apartment, 42m², Satelit, Novi Sad Sve Podlokacije

105,060 €

Satelit

2 rooms 0 42