189,520 €
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad - image 17
189,520 € (2,340 €/m²)
81 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 81m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju 3,0 stan u Gradiću, Petrovaradin, na samo pet minuta hoda do centra Novog Sada, površine 81 m², smešten na prvom spratu dvospratne zgrade. Zgrada je izgrađena 1800. godine, što dodatno doprinosi šarmu i autentičnosti ove nekretnine. Visina plafona od 3.5 metara daje osećaj prostranosti i otvorenosti. Stolarija je kombinacija PVC i drveta, što dodatno doprinosi toplotnoj izolaciji i energetskoj efikasnosti. Grejanje je na gas, a postoji mogućnost grejanja na struju. Stan ima jedno kupatilo i dve spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodice. Takođe, postoji i terasa, kao i zajedničko dvorište, što pruža dodatni prostor za opuštanje i uživanje na otvorenom. Ova nekretnina je idealna kao investicija, bilo da planirate da je iznajmite ili prodate. Njena lokacija, veličina i karakteristike čine je atraktivnom za različite profile kupaca.Uknjižena 1/1,bez tereta.

Za sve dodatne informacije,kontakt telefon , ***** Nikola Ljuboja-reg.posrednika 1405, br.licence 3904 agencija N nekretnine.

Real estate details

Ad ID
443483
Published
10.07.2025
Property Type

Apartment

Area

81m²

Rooms

3

Bathrooms

N/A

Floor

1. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2339.75 €

Down payment 37,904 €

Monthly installment
919 €

240 total installments

Loan amount
151,616 €
Down payment
37,904 €
Total interest
68,887 €
Total payment
220,503 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

This property's price is 1.38% lower than the average price of a three bedroom apartment in Petrovaradin

Average price: 2372.57 €/m²

This property is 12.78% larger then the average size of a three bedroom apartment in Petrovaradin

Average size: 72 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad

Petrovaradin

Area

81m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad

169,950 €

Petrovaradin

3 rooms 0 78
Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad
Zemljište in Vezirac

Sale, land lot, 840m², Vezirac, Petrovaradin

82,400 €

Vezirac

840
Sale, land lot, 840m², Vezirac, Petrovaradin
Stan in Mišeluk

Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin

70,000 €

Mišeluk

1 room 0 31
Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin
Zemljište in Sremska Kamenica

Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

103,000 €

Sremska Kamenica

986
Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Alibegovac

Sale, apartment, 164m², Alibegovac, Petrovaradin

304,000 €

Alibegovac

5 rooms 0 164
Sale, apartment, 164m², Alibegovac, Petrovaradin
Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad

149,300 €

Petrovaradin

3 rooms 0 74
Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad
Stan in Mišeluk

Sale, two bedroom apartment, 60m², Mišeluk, Petrovaradin

146,790 €

Mišeluk

2 rooms 0 60
Sale, two bedroom apartment, 60m², Mišeluk, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

65,000 €

Sremska Kamenica

3 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Sremska Kamenica

Sale, two bedroom apartment, 50m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

110,500 €

Sremska Kamenica

2 rooms 0 50
Kuća in Tatarsko brdo

Sale, house, 230m², Tatarsko brdo, Petrovaradin