149,600 €
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
149,600 € (2,933 €/m²)
51 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 51m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Predstavljamo vam prodaju dvosobnog stana u izgradnji etažirane površine 51.68m2.
Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.
Ima terasu.
Mali broj stanova pruža ekskluzivan osećaj zajednice, omogućavajući svakom stanaru da uživa u privatnosti i komforu.
U blizini Bulevara patrijarha Pavla.
Građevinski materijali koji se koriste u izgradnji objekta su vrhunskog kvaliteta, što garantuje dugotrajnost i sigurnost.
- Prozori i balkonska vrata nemački proizvođač Rehau 80 mm profil sa troslojnim staklima i vodilicama (pripremom za komarnike)
- roletne sa elektricnim motorima na svim prozorima
- modularne utičnice i prekidači u crnoj boji
- blindirana ulazna vrata sa opšivkom
- medijapan sobna lakirana vrata
- hrastov parket
- italijanska keramika modernog dizajna
- podno grejanje na gas
- klima uređaj u stanu
- zajednička priprema vode u podrumu ( što znaci da nema bojllera u kupatilima)
- vodokotlic geberit sa konzolnom wc šoljom sa samospuštajućom slim daskom

U cenu je uračunata agencijska provizija.

Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Dragana Crnjanski, broj licence 2112 , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
443422
Published
10.07.2025
Updated
22.02.2026