463,500 €
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 24
  • Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 25
463,500 € (2,427 €/m²)
191 m²
5 Room

Sale, apartment, 191m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Za prodaju petosoban stan od 191m2 u urbanoj vili u blizini Bulevara Evrope.
Ovaj dvostrano orjentisan stan ima od ukupno 191m2 + veliku gratis terasu od 60m2 koja je okrenuta ka dvorištu i ne ulazi u kvadraturu.

U cenu stana ulaze i dva garažna parking mesta i ostava od oko 8m2.
Vila poseduje lift koji ide iz garaže do stana.

Cena je sa uključenom agencijskom provizijom.

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona: 06*/****-*** ili 06*/****-***, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-Nekretnine, upisan u registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
443289
Published
10.07.2025
Property Type

Apartment

Area

191m²

Rooms

5

Bathrooms

N/A

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2024

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2426.70 €

Down payment 92,700 €

Monthly installment
2,247 €

240 total installments

Loan amount
370,800 €
Down payment
92,700 €
Total interest
168,474 €
Total payment
539,274 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of five+ bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 0.53% lower than the average price of a five bedroom apartment in Bulevar Evrope

Average price: 2439.54 €/m²

This property is 12.85% larger then the average size of a five bedroom apartment in Bulevar Evrope

Average size: 169 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope

Area

191m²

Structure

5 Room

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Bulevar Evrope

Sale, one bedroom apartment, 33m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

103,000 €

Bulevar Evrope