118,150 €
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 15
118,150 € (3,193 €/m²)
37 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 37m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko škola i šetališta keja. Ovaj stambeni prostor nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade starije gradnje i čine ga dve prostorije sa kuhinjom i kupatilo. Orijentisan ka mirnoj, dvorišnoj strani. Bez terase. Bez tereta. Useljiv odmah.(Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
438313
Published
10.07.2025
Updated
15.01.2026
Property Type

Apartment

Area

37m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3193.24 €

Down payment 23,630 €

Monthly installment
573 €

240 total installments

Loan amount
94,520 €
Down payment
23,630 €
Total interest
42,945 €
Total payment
137,465 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

This property's price is 9.86% higher than the average price of a single bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 2906.69 €/m²

This property is 0.52% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 37 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Area

37m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije