323,585 €
  • Sale, four bedroom apartment, 112m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 112m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
323,585 € (2,889 €/m²)
112 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 112m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!!
Prodajemo u centralnom delu Petrovaradina u urbanoj vili prelep četvorosoban stan koji gradi pouzdan investitor. Sama vila sasoji se od 8 stanova, sa garažama, parking mestima i liftom.
Kvalitet matrijala je vrhunski kako i priliči ovakvom tipu nekretnine.
Termoblok + demit fasada d=10-15cm,troslojni parket-tarket izuzetnog kvaliteta hrast,uvozna italijanska ili španska 1. klase, sobna vrata medijapan, spoljna pvc stolarija Rehau Synego ALU TOP PVC . Svaki stan ima ugrađenu inverter klima uređaj 12, a grejanje je na gas, podno i sušači u kupatilima.
Ova vila smeštena je na mirnoj lokaciji i pruža mir. Na samo 6 minuta vožnje do centra grada te predstavlja spoj modernog i tradicinalnog.
Rok završetka je Februar 2026. Stan možete rezervisati već danas.
Informacije na broj telefona: 06*/****-***, Irena.
www.status-nekretnine.com A57- 21810.

Real estate details

Ad ID
411502
Published
19.06.2025
Property Type

Apartment

Area

112m²

Rooms

4

Bathrooms

N/A

Floor

Pr

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2889.15 €

Down payment 64,717 €

Monthly installment
1,569 €

240 total installments

Loan amount
258,868 €
Down payment
64,717 €
Total interest
117,617 €
Total payment
376,485 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

This property's price is 18.62% higher than the average price of a four bedroom apartment in Petrovaradin

Average price: 2435.64 €/m²

This property is 6.8% larger then the average size of a four bedroom apartment in Petrovaradin

Average size: 105 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad

Petrovaradin

Area

112m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

SN

Status Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad

169,950 €

Petrovaradin

3 rooms 0 78
Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad