296,640 €
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad - image 20
296,640 € (2,472 €/m²)
120 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 120m², Stari grad, Novi Sad

Stari grad, Novi Sad Srbija

Property description

Prodajem 4,0 stan 120m2 kod Spensa. Stan se nalazi na IV spratu zgrade u nadogradnji. Dvostrano orijentisan. Sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou stan ima: - odvojenu kuhinju sa izlazom na terasu, i ostavom uz kuhinju. -toalet gde staje veš mašina, - prostranu dnevnu sobu od koje je jedan deo pregrađen za spavaću sobu i stepenište. U gornjem delu se nalaze dve prostrane spavaće sobe, veće kupatilo sa ležećom kadom i garderober. Stan ima podne površine 137m2. Odlična lokacija. Postoji mogućnost ugradnje lifta. U donjem delu visina plafona 2,8m. Postoji mogućnost premeštanja kuhinje u dnevnu i dobijanja jedne spavaće sobe. Stan uknjižen 1/1 bez tereta.

Real estate details

Ad ID
364729
Published
16.04.2025
Updated
08.05.2026
Property Type

Apartment

Area

120m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2472.00 €

Down payment 59,328 €

Monthly installment
1,438 €

240 total installments

Loan amount
237,312 €
Down payment
59,328 €
Total interest
107,823 €
Total payment
345,135 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Novi Sad

Stari grad
Novi Sad

This property's price is 4.15% lower than the average price of a four bedroom apartment in Novi Sad

Average price: 2579.01 €/m²

This property is 14.72% larger then the average size of a four bedroom apartment in Novi Sad

Average size: 105 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

SERBES DOO NOVI SAD

Registration number

674

Location

Novi Sad

Stari grad

Area

120m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

SERBES DOO NOVI SAD

Similiar Properties

Stan in Stari grad

Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad

84,000 €

Stari grad

0 rooms 0 24
Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad
Stan in Stari grad