133,900 €
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš - image 11
133,900 € (2,790 €/m²)
48 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 48m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Property description

U ponudi je renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u neposrednoj blizini parka Čair. Površine je 48m2 (43m2+5m2 terase), nalazi se na IV spratu (nije poslednji) stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje je centralno. Stan poseduje kameru i alarm. Prodaje se sa novim stvarima, što je još jedna od prednosti jer se može odmah koristiti. Uz stan se dobija i pripadajuća tavanska prostorija. Oko zgrade je parking. Nalazi se na par minuta hoda od Pobedine ulice i Trga kralja Milana, parka Čair, u blizini su osnovne škole, prodavnice, pekare, kafići, pa ova nekretnina predstavlja pravo mesto za Vaš porodičan život. Vredi pogledati. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
556393
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

48m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

4. fl.

Agency

Proagent

Loan calculator