70,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 15
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 16
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 17
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 18
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 19
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica - image 20
70,000 € (1,795 €/m²)
39 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 39m², Banja Koviljača, Loznica

Banja Koviljača, Loznica Srbija

Property description

Продаје се , ,Бунар лукс'' апартман у Бањи Ковиљачи. Локација: центар, Вила Пејак, I спрат Конфигурација: једнособни Површина: 38,8 м2 Опремљен комплет новим стварима, осим једног телевизора и пар судова. Продаје се са паркинг местом у подземној гаражи. Прошле године категорисан са 4*. Одмах усељив или спреман за издавање. У случају задржавања имена власник добија сајт https: //bunarluks. rs/ и странице на ФБ и Инстаграму. Цена: 70000 евра или замена за стан у Новом Саду или Шапцу.

Real estate details

Ad ID
556177
Published
11.05.2026
Updated
11.05.2026
Property Type

Apartment

Area

39m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Property parameters

Price per m²: 1794.87 €

Down payment 14,000 €

Monthly installment
339 €

240 total installments

Loan amount
56,000 €
Down payment
14,000 €
Total interest
25,444 €
Total payment
81,444 €

Premium Stan in Banja Koviljača

Sale, one bedroom apartment, 42m², Banja Koviljača, Loznica

65,100 €

Banja Koviljača

1 room 1 bathroom 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Banja Koviljača, Loznica
Stan in Banja Koviljača

Sale, two bedroom apartment, 30m², Banja Koviljača, Loznica

47,000 €

Banja Koviljača

2 rooms 1 bathroom 30
Sale, two bedroom apartment, 30m², Banja Koviljača, Loznica
Kuća in Banja Koviljača

Sale, house, 295m², Banja Koviljača, Loznica

170,000 €

Banja Koviljača

6 rooms 0 295
Sale, house, 295m², Banja Koviljača, Loznica
Kuća in Banja Koviljača

Sale, house, 143m², Banja Koviljača, Loznica

360,000 €

Banja Koviljača

2 rooms 1 bathroom 143
Sale, house, 143m², Banja Koviljača, Loznica
Stan in Banja Koviljača

Sale, two bedroom apartment, 77m², Banja Koviljača, Loznica

77,000 €

Banja Koviljača

2 rooms 1 bathroom 77