135,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 49m², Vašarište, Kragujevac - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 49m², Vašarište, Kragujevac - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 49m², Vašarište, Kragujevac - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 49m², Vašarište, Kragujevac - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 49m², Vašarište, Kragujevac - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 49m², Vašarište, Kragujevac - image 6
135,000 € (2,755 €/m²)
49 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 49m², Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac Srbija

Property description

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža priliku da obezbedi nekretninu u novogradnji po povoljnijim uslovima pre useljenja.

Stan ima 49 m² i funkcionalan raspored: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Orijentisan je ka ulici, što mu obezbeđuje otvoren pogled i dobru osvetljenost. Grejanje je na gas sa podnim grejanjem, što pruža ravnomernu temperaturu i energetsku efikasnost.

Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje Smart Home sistem koji omogućava upravljanje rasvetom, grejanjem i drugim funkcijama putem mobilnih uređaja. Zgrada će posedovati reprezentativan lobi sa recepcijom dostupnom 24 časa, što podiže nivo bezbednosti i komfora stanara.

U cenu je uključeno i garažno mesto, što predstavlja značajnu prednost u ovom delu grada gde je parking često ograničen.

Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
525159
Published
20.02.2026
Updated
05.05.2026
Property Type

Apartment

Area

49m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

6. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2755.10 €

Down payment 27,000 €

Monthly installment
654 €

240 total installments

Loan amount
108,000 €
Down payment
27,000 €
Total interest
49,070 €
Total payment
157,070 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Kragujevac

Vašarište
Kragujevac

This property's price is 40.48% higher than the average price of a two bedroom apartment in Kragujevac

Average price: 1961.20 €/m²

This property is 8.53% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Kragujevac

Average size: 54 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Kragujevac

Vašarište

Area

49m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Poslovni prostor in Vašarište

Sale, office space, 31m², Vašarište, Kragujevac

44,999 €

Vašarište

1 room 31
Sale, office space, 31m², Vašarište, Kragujevac