109,780 €
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 20
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 21
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 22
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 23
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 24
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 25
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 26
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 27
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 28
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 29
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 30
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina - image 31
109,780 € (1,168 €/m²)
94 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 94m², Aqua park, Jagodina

Aqua park, Jagodina Srbija

Property description

TOP PONUDA – TROOSOBAN STAN KOD AKVA PARKA (WING APARTMANI)

Prodaje se moderan, kompletno opremljen trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija.

Novogradnja vrhunskog kvaliteta

✔ Odličan raspored – svetao i funkcionalan
✔ Komplet pod video nadzorom – siguran i miran život
✔ Odličan i za život i za izdavanje

Nameštaj po dogovoru (može ostati ili se iznosi)

LOKACIJA BEZ KONKURENCIJE:

Akva park preko puta
Vivo šoping centar
Crkva
Izletište potok
Svi sadržaji na par minuta

Retko u ponudi – odlična investicija!

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Real estate details

Ad ID
549171
Published
23.04.2026
Updated
23.04.2026
Property Type

Apartment

Area

94m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

6. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1167.87 €

Down payment 21,956 €

Monthly installment
532 €

240 total installments

Loan amount
87,824 €
Down payment
21,956 €
Total interest
39,903 €
Total payment
127,727 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registration number

2006

Location

Jagodina

Aqua park

Area

94m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Stan in Aqua park

Sale, four bedroom apartment, 109m², Aqua park, Jagodina

186,000 €

Aqua park

4 rooms 0 109
Sale, four bedroom apartment, 109m², Aqua park, Jagodina
Zemljište in Aqua park

Sale, land lot, 1086m², Aqua park, Jagodina

160,000 €

Aqua park

1086
Sale, land lot, 1086m², Aqua park, Jagodina
Stan in Aqua park

Sale, one bedroom apartment, 41m², Aqua park, Jagodina

82,000 €

Aqua park

1 room 0 41
Sale, one bedroom apartment, 41m², Aqua park, Jagodina
Stan in Aqua park