102,960 €
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 20
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 21
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 22
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 23
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 24
  • Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina - image 25
102,960 € (1,430 €/m²)
72 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 72m², Aqua park, Jagodina

Aqua park, Jagodina Srbija

Property description

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA

Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost – ovo je prava prilika za vas.

Na prodaju kompletno opremljen trosoban stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, smešten u popularnom kompleksu Wing apartmana. Stan se nalazi na idealnom drugom spratu u zgradi sa liftom, što ga čini savršenim za svakodnevni život.

Ono što ovaj stan izdvaja jeste spoj udobnosti i investicione vrednosti – podjednako je odličan izbor za život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje.

Zašto baš ovaj stan?
✔ Odličan raspored – funkcionalan i svetao prostor
✔ Novogradnja visokog kvaliteta
✔ Drugi sprat – najtraženija spratnost
✔ Lift u zgradi
✔ Komplet pod video nadzorom – mir i sigurnost
✔ Pripadajući podrum

Stan je trenutno opremljen, a nameštaj se može preuzeti uz dogovor ili izneti – po želji kupca.

Lokacija koja prodaje sama sebe:
Zamislite da vam je sve na par koraka:

Akva park preko puta zgrade
Crkva u neposrednoj blizini
Vivo šoping centar
Potok park i šetalište za odmor i rekreaciju
Svi važni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom

Ovakve nekretnine se retko pojavljuju na tržištu – spoj lokacije, kvaliteta i funkcionalnosti.

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!