135,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 20
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 21
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 22
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 23
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 24
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 25
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 26
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 27
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 28
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 29
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 30
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 31
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 32
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 33
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 34
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 35
  • Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina - image 36
135,000 € (1,144 €/m²)
118 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 118m², Aqua park, Jagodina

Aqua park, Jagodina Srbija

Property description

Ovaj stan ima sve što vam je potrebno:
- veliki dnevni boravak sa kuhinjom
- 3 spavaće sobe
- dve terase
- kupatilo i toalet.
Dvostrano je orijentisan tako da možete da birate sa koje strane ćete piti jutarnju kafu.
Panoramski pogled na grad.
Stan se nalazi u jednom od najluksuznijih kompleksa u Jagodini.
Ovo je prilika koja se ne propušta a za više informacija i zakazivanje gledanja stana pozovite:

06*/****-***
06*/****-***

Real estate details

Ad ID
452159
Published
30.07.2025
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

118m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Balconies

1

Year Built

2017

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1144.07 €

Down payment 27,000 €

Monthly installment
654 €

240 total installments

Loan amount
108,000 €
Down payment
27,000 €
Total interest
49,070 €
Total payment
157,070 €

Area

118m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

HN

Heroldo Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Aqua park

Sale, four bedroom apartment, 109m², Aqua park, Jagodina

186,000 €

Aqua park

4 rooms 0 109
Sale, four bedroom apartment, 109m², Aqua park, Jagodina
Zemljište in Aqua park

Sale, land lot, 1086m², Aqua park, Jagodina

160,000 €

Aqua park

1086
Sale, land lot, 1086m², Aqua park, Jagodina
Stan in Aqua park

Sale, one bedroom apartment, 41m², Aqua park, Jagodina

82,000 €

Aqua park

1 room 0 41
Sale, one bedroom apartment, 41m², Aqua park, Jagodina