361,000 €
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 17
361,000 € (1,597 €/m²)
226 m²
6 Room

Sale, apartment, 226m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Real estate details

Ad ID
63050
Published
14.07.2022
Property Type

Apartment

Area

226m²

Rooms

6

Bathrooms

N/A

Floor

3. fl.

Year Built

2010

Amenities

Phone

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1597.35 €

Down payment 72,200 €

Monthly installment
1,750 €

240 total installments

Loan amount
288,800 €
Down payment
72,200 €
Total interest
131,217 €
Total payment
420,017 €

Area

226m²

Structure

6 Room

Property Type

Apartment

Art Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Sale, four bedroom apartment, 115m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

320,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

4 rooms 0 115
Kuća in Voždovac Sve Podlokacije

Sale, house, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

79,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

3 rooms 0 76
Sale, house, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd
Zemljište in Voždovac Sve Podlokacije

Sale, land lot, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd