368,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 20
368,000 € (4,230 €/m²)
87 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

3.0, 87m2(terasa 6m2), CG, lift, I/V, telefon, interfon, podrum, parking, garaža. Uknjiženo 81m2

Luksuzan trosoban stan u novijoj "starogradnji".

Stan je kompletno renoviran i opremljen vrhunskim materijalima renomiranih proizvođača: Nove elektro i vodovodne instalacije
Aluminijumska stolarija
Hrastov parket
Italijanska keramika
Kompletna kuhinja sa mermernim stolovima
Dve inverter klime

Prostorije : Prostran "open space" dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , veliko kupatilo i prelepa terasa sa pogledom na park.

- Lokacija: Hyde park , Prokop, KCS, izlaz na autoput
- Bez renoviranja( svi ugradni elementi ostaju u stanu)
- Nezonirani parking ispred zgrade

* 87m2 prefinjenog luksuza u podnožju Dedinja, sa mirnijom pričom, blizu svih institucija važnih za život.

Agent Miroslav Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
560689
Published
23.05.2026
Updated
23.05.2026
Property Type

Apartment

Area

87m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4229.89 €

Down payment 73,600 €

Monthly installment
1,784 €

240 total installments

Loan amount
294,400 €
Down payment
73,600 €
Total interest
133,761 €
Total payment
428,161 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

This property's price is 4.64% lower than the average price of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average price: 4435.88 €/m²

This property is 0.43% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average size: 87 m²

4,436 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
20
Sati na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

Mis3a Construction

Registration number

1308

Location

Beograd

Savski Venac

Area

87m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

MC

Mis3a Construction

Similiar Properties

Stan in Savski Venac

Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd