260,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije - image 8
260,000 € (4,643 €/m²)
56 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 56m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije

Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Prodaje se luksuzan, 2.5 stan površine 56m² sa impresivnom, privatnom terasom od čak 22m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, u mirnoj i zelenoj ulici Mehmeda Sokolovića.

Stan se nalazi na visokom prizemlju novije, kvalitetne zgrade izgrađene pre 5 godina. Prodaje se kompletno i moderno namešten, spreman za trenutno useljenje ili izdavanje bez ikakvih dodatnih ulaganja.

Blizina linija 65, 74, 77, 79 i trolejbusa 28, 40 na Dimitrija Tucovića.

Stan predstavlja savršenu investiciju kako za udoban porodični život, tako i za rentiranje (AirBnB ili dugoročni zakup) zbog premium opremljenosti i atraktivne lokacije.

U neposrednoj okolini se nalaze moderni marketi, vrtići, škole i parkovi. Uknjižen, odmah useljiv.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
560684
Published
23.05.2026
Updated
23.05.2026
Property Type

Apartment

Area

56m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

Visoko prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4642.86 €

Down payment 52,000 €

Monthly installment
1,260 €

240 total installments

Loan amount
208,000 €
Down payment
52,000 €
Total interest
94,505 €
Total payment
302,505 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Bulbulder

Bulbulder
Zvezdara Sve Podlokacije

This property's price is 32.24% higher than the average price of a two bedroom apartment in Bulbulder

Average price: 3510.94 €/m²

This property is 23.6% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Bulbulder

Average size: 73 m²

3,511 €
Average annual price
+3%
Price trend (annually)
19
Sati na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Zvezdara Sve Podlokacije

Bulbulder

Area

56m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

MN

Megastan Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Bulbulder

Sale, three bedroom apartment, 71m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije