266,500 €
  • Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije - image 7
266,500 € (3,250 €/m²)
82 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 82m², Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije

Zemun Kalvarija, Zemun Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje odlicnu priliku na odlicnoj lokaciji-lux zgrada u izgradnji sa malim brojem stanova(svega cetiri)!
Prostor za život sa stilom. Tri komforne spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa kuhinjom, moderno kupatilo i dodatni toalet. Uživajte na terasi od 7.5m2 - idealnoj za jutarnju kafu ili večernji odmor.
Zgrada ce imati lift!
Cena je bez pdv-a.
Zgrada je sa građevinskom dozvolom!
Javite se nasem menadzeru prodaje Tanji na

Cekamo vas poziv!

Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni od 20 000e plus pdv agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
560678
Published
23.05.2026
Updated
23.05.2026
Property Type

Apartment

Area

82m²

Rooms

4

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3250.00 €

Down payment 53,300 €

Monthly installment
1,292 €

240 total installments

Loan amount
213,200 €
Down payment
53,300 €
Total interest
96,868 €
Total payment
310,068 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Kalvarija
Zemun Sve Podlokacije

This property's price is 0.28% higher than the average price of a four bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average price: 3240.87 €/m²

This property is 23.32% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average size: 107 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Lider Nekretnine

Registration number

992

Location

Zemun Sve Podlokacije

Zemun Kalvarija

Area

82m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

LW

Lider Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Sale, two bedroom apartment, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd