196,900 €
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 15
196,900 € (3,228 €/m²)
61 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 61m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Na odličnoj poziciji, preko puta pijace, u blizini IMMO centra, Piramide i svih ostalih potrebnih sadržaja za život imamo u ponudi uknjižen dvosoban (lako adaptibilan u dvoiposoban) komotan stan, istočno orijentisan, veoma svetao i sunčan. U izvornom stanju. Prazan, odmah useljiv.
Agencijska provizija 2%
uknjizen 7/15 Jurija Gagarina -imamo slicne

Real estate details

Ad ID
560613
Published
23.05.2026
Updated
23.05.2026
Property Type

Apartment

Area

61m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

7. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3227.87 €

Down payment 39,380 €

Monthly installment
955 €

240 total installments

Loan amount
157,520 €
Down payment
39,380 €
Total interest
71,570 €
Total payment
229,090 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 63
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 13.39% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average price: 3726.79 €/m²

This property is 3.32% larger then the average size of a two bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average size: 59 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Teofil Nekretnine

Registration number

-

Location

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 63

Area

61m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Teofil Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Novi Beograd Blok 63

Sale, four bedroom apartment, 100m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije

415,000 €

Novi Beograd Blok 63

4 rooms 2 bathrooms 100
Stan in Novi Beograd Blok 63

Sale, three bedroom apartment, 85m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije

272,288 €

Novi Beograd Blok 63

3 rooms 1 bathroom 85
Stan in Novi Beograd Blok 63

Sale, apartment, 60m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije

25,000 €

Novi Beograd Blok 63

0 60
Stan in Novi Beograd Blok 63

Sale, three bedroom apartment, 86m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije

266,000 €

Novi Beograd Blok 63