79,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 6
79,000 € (2,194 €/m²)
36 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 36m², Kaludjerica, Grocka

Kaludjerica, Grocka Beograd Srbija

Property description

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan u Kaluđerici, idealan kako za život tako i kao investicija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je maksimalno iskorišćen sa dosta prirodne svetlosti. Niski režijski troškovi. U blizini svih neophodnih sadržaja - prevoza, prodavnica, škole, vrtića. Dobra povezanost sa ostalim delovima grada. Prostorije: hodnik, dnevna, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, terasa. agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
560127
Published
21.05.2026
Updated
21.05.2026
Property Type

Apartment

Area

36m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2194.44 €

Down payment 15,800 €

Monthly installment
383 €

240 total installments

Loan amount
63,200 €
Down payment
15,800 €
Total interest
28,715 €
Total payment
91,915 €

Agency (intermediary)

Lider Nekretnine

Registration number

992

Location

Grocka

Kaludjerica

Area

36m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

LW

Lider Nekretnine

Similiar Properties

Kuća in Kaludjerica

Sale, house, 397m², Kaludjerica, Grocka

240,000 €

Kaludjerica

6 rooms 0 397
Sale, house, 397m², Kaludjerica, Grocka
Stan in Kaludjerica

Sale, apartment, 799m², Kaludjerica, Grocka

770,000 €

Kaludjerica

5 rooms 0 799
Sale, apartment, 799m², Kaludjerica, Grocka
Stan in Kaludjerica

Sale, one bedroom apartment, 45m², Kaludjerica, Grocka

78,000 €

Kaludjerica

1 room 0 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Kaludjerica, Grocka
Stan in Kaludjerica

Sale, one bedroom apartment, 39m², Kaludjerica, Grocka