252,500 €
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd - image 11
252,500 € (3,042 €/m²)
83 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 83m², Čukarica, Beograd

Čukarica, Beograd Srbija

Property description

U blizini Košutnjaka, u parkovskom okruženju mirne i tihe ulice, nalazi se ovaj komforan troiposoban stan. Smešten je u zgradi od žute fasadne cigle koja je lepo održavana. Infrastruktura je kompletna, a u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtići, pijaca, dosta marketa sa raznim sadržajima, TC Vidikovac, pa možemo reći da je idealan za život, kako za mlađu tako i za stariju populaciju. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je odlična.
Stan je u izvornom stanju, dobro održavan i komforan. Sastoji se iz dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dva mokra čvora i dve lođe, od kojih je jedna ekonomska a druga prelepa od 9 m2.
Agencijska provizija 2%
i

Real estate details

Ad ID
560120
Published
21.05.2026
Updated
21.05.2026
Property Type

Apartment

Area

83m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

6. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3042.17 €

Down payment 50,500 €

Monthly installment
1,224 €

240 total installments

Loan amount
202,000 €
Down payment
50,500 €
Total interest
91,779 €
Total payment
293,779 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Čukarica

Čukarica
Beograd

This property's price is 7.49% higher than the average price of a three bedroom apartment in Čukarica

Average price: 2830.14 €/m²

This property is 8.88% larger then the average size of a three bedroom apartment in Čukarica

Average size: 76 m²

2,830 €
Average annual price
+10%
Price trend (annually)
8
Sati na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

City Hedonia

Registration number

997

Location

Beograd

Čukarica

Area

83m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

CN

City Hedonia

Similiar Properties

Stan in Čukarica

Sale, three bedroom apartment, 65m², Čukarica, Beograd

247,190 €

Čukarica