228,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
228,000 € (3,455 €/m²)
66 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 66m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se ovaj potpuno renoviran trosoban stan koji predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, komfora i odlične investicije. Stan je uknjižen i pogodan kako za stanovanje, tako i za različite poslovne namene poput kancelarijskog prostora, advokatske kancelarije, ordinacije, kozmetičkog ili konsultantskog salona.

Prostor je veoma svetao, prijatan i funkcionalno organizovan. Sastoji se od ulaznog predsoblјa, prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve komforne spavaće sobe i moderno uređenog kupatila. Zahvaljujući kompletnoj renovaciji, stan ne zahteva dodatna ulaganja i odmah je useljiv.

Odlična pozicija nekretnine omogućava brzu povezanost sa svim delovima grada, dok se u непосредној близини nalaze prodavnice, škole, restorani, stajališta gradskog prevoza i svi neophodni sadržaji. Zbog svoje strukture, rasporeda i lokacije, nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i za uspešno poslovanje.

Oznaka na mapi služi isključivo u informativne svrhe.

Agencijska provizija za kupca je 2% vrednosti kupoprodajne cene nekretnine

Real estate details

Ad ID
558827
Published
19.05.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

Apartment

Area

66m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

Vp

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3454.55 €

Down payment 45,600 €

Monthly installment
1,105 €

240 total installments

Loan amount
182,400 €
Down payment
45,600 €
Total interest
82,874 €
Total payment
265,274 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 14.46% lower than the average price of a three bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average price: 4038.55 €/m²

This property is 20.5% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average size: 83 m²

4,039 €
Average annual price
+6%
Price trend (annually)
8

Area

66m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

BB

Borović nekretnine

Similiar Properties

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Sale, office space, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

666,185 €

Vračar Sve Podlokacije

4 rooms 1 bathroom 185
Sale, office space, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd
Poslovni prostor in Cvetni Trg

Sale, office space, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije

459,000 €

Cvetni Trg

3 rooms 103
Poslovni prostor in Vračar Hram

Sale, office space, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

179,000 €

Vračar Hram

1 bathroom 54
Stan in Južni Bulevar

Sale, one bedroom apartment, 30m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije

149,000 €

Južni Bulevar

1 room 1 bathroom 30